Mehe omadused

Üks noormees, kes loeb ka mu blogi, on minu käest mitmel korral küsinud, et millised mehed mulle meeldivad. Ma pole osanud talle vastata, sest ma pole sellele eriti mõelnud. Olen küll koostanud listi, kuid see on poolik. Ma kunagi läksin oma unelmate mehe ettekujutamisel, kirjeldamisel nii detailseks, et mõtlesin välja ta sünniaja ja nime. (Facebook-st vaatasin, sellist meest pole. Vähemalt seal teda polnud.) :D

Ma küll kirjutan siia mingi listi, nimekirja, kuid armastus on kummaline nähtus või olukord. See tähendab seda, et vahel armutakse inimesesse, kes pole üldse unistustes kujundatud isiku moodi.

Need ei ole tähtsuse järjekorras, ma ei viitsi neid tähtsuse järjekorda panna. Alustan puhtalt lehed ja soovida võib kõike. Siin pole arvestatud reaalsusega ja pole ühtegi konkreetset kuju, isikut ega midagi.

 1. Suhtele pühendunud. Ma nimelt olen veendunud, et on võimalik selline armastus ja suhe, kus ollakse koguaeg koos ja ei tüdineta üksteisest ära. Tean, et enamus ei usu sellesse. Jah, enamus ei saagi sellega hakkama, kuid mina saan ja minu tulevane saab ka ja usub ka sellesse. Ta ongi haruldane ja eriline, seega on mul teda raske leida.
 2. Hooliv.
 3. Vastutustundlik.
 4. Truu. (Otse loomulikult truu!!!) :D
 5. Ei tunne vajadust juhusuhete järele.
 6. Meelekindel. Ei lase ennast mõjutada, endaga manipuleerida. Teiste arvamus pole oluline. Ei ole sõprade tööriist, meelelahutaja.
 7. Kohusetundlik.
 8. Sihikindel.
 9. Soovib püsisuhet. Ei vaata teisi naisi (see vist pole võimalik, see on ühe isase tunnus). :D
 10. Minuga sarnase huumorimeelega.
 11. Enesekindel.
 12. Hoolitsev.
 13. Aus.
 14. Võluv. (Ma ei tea, kust ma selle võtsin, aga kirjas nii on.) :D
 15. Hea huumorisoonega. Jah, mul ongi hea huumorisoon. ;)
 16. Minust vanem mõned aastad. Vanus on minu jaoks probleem. Ma ei suuda endast nooremas mehes näha meest. Olgu või üks aasta, mõni kuu, see häirib mind ja ma tunnen end lapsevanemana, mitte naisena.
 17. Iseseisev. Elab või on elanud üksi. Oskab pesu pesta, süüa teha, taipab koristada (pesu pesta).
 18. Finantsiliselt kindlustatud. (Peab suutma maksta enda ja oma laste eest. Mina saan endaga ise hakkama.)
 19. Kunagi valisin potentsiaalse mehe segmendiks “arst”, “kirurg”, “ajukirurg”, “ilukirurg”. Kõik me jääme vanaks ja on hea omada lähedasi suhteid arstidega. :D (PS. Ilukirurg oskab kaugelt ära tunda võltsi ja ta hindab loomulikku ilu, mida mul on küllaga). :D
 20. Haritud ja tark võiks olla. Targem kui mina, et ma siis saaksin tema kõrval areneda.
 21. Kannatlik.
 22. Mõistev.
 23. Minu eripäradega arvestav. (Mu tujud ja kangekaelsus.)
 24. Pigem perekonna inimene kui pidude ja sõprade keskne inimene.
 25. Julge. Julgeb minu eest välja astuda ja julgeb koos minuga suurest ühiskonnast erineda.
 26. Juhtimisoskus (autot peab oskama juhtida) :D  Inimesi peab oskama juhtida. Selline liidri-tüüpi inimene.
 27. ….
 28. ….
 29. ….
 30. ….

See nimekiri pole lõplik. Need on siis senimaani kogutud mõtted. Välimuse osas… Võiks olla kena, atraktiivne, kuid muus osas mul nagu mingeid erisoove pole… Kiilakatega on halb kogemus, seega suhtun ma neisse kerge eelarvamusega (kuid nende omaduste juures ei jää kiilakas pea küll segama).

Kõige peamised omadused ongi: enesekindlus, iseseisvus, juhtimisoskus, aus ja minust vanem.

Rubriigid: Määratlemata. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

4 kommentaari postitusele Mehe omadused

 1. Madli kirjutab:

  mees peaks üksi laste eest maksma?

  • Avatar minny minny kirjutab:

   Ei. Mees peab olema võimeline laste eest maksma. Ja lapsi ma ei saaks selleks, et meest kinni hoida, vaid nende saamine oleks ühine soov. Mul pole probleemi laste eest maksta, kuid tahan kindlustunnet (“back-up-plan”), et kui ma ei saa hakkama või kui minuga midagi juhtub, et siis mu lastel on kõik ok. Kui lastel pole mitmekordset kaitset, siis ma neid endale ei muretseks üldse.

 2. Roland kirjutab:

  Nii napilt jäin välja. Sometimes If you want to win, you have to lose :) So close, but so far. Ilusat algavat nädalat! ;)

 3. Avatar minny minny kirjutab:

  Tänan! Nädal võiks küll ilus olla. Algus polnud just suurepärane. :)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>