Hambaravi

Ma mõtlesin, et viiene päev tuleb ilus, aga enam see ei ole. (V.a see päike, mis nüüd otsustas end näidata.)

Hambaraviks läks täna 56 euri, eelmisel korral läks 20 euri.

Hambaarst oli täna kuri ja assistendiga tal ka nagu klapp puudus. Lisaks oli ta ajaga jännis. Assistent kutsus ühe patsiendi sisse (kuigi oli minu aeg). Ta sai sellest natukese aja pärast aru. Ma ütlesin, et pole hullu ma ootan.

Pärast seda tuli siis minu kord. Mulle tehti tuimestav süst ja siis läksin uuesti ukse taha ootama. Arst võttis ühe patsiendi vahele. Muidugi ta küsis enne minult. Jah, ma võisin oodata küll.

Mu hammas oli enne juba väga tundlik. Ja ma nii kartsin hambaarsti juurde minekut. Aga süsti üle oli mul hea meel. Nüüd olen nagu halvatud. :D Huule üks ülemine pool on tuim ja ei liigu.

Õnneks see tädi, kes raha võtab oli jälle see rõõmus ja tore tädi.

Arvelt vaatasin, et süsti eest ma ei pidanudki maksma. Oleks vist viisakas järgmisel korral asja uurida. Mulle küll ausad kliendid meeldivad ja vahel on neid olnud. Miks ma ise seda olla ei või… Kuigi siin on teenused kallimad ja see tänane teenus just kõige parem polnud.

Seal hambaarsti juures on nagu konveieril. Igale patsiendile 15 minutit. Esimesel korral kulus minule 7 minutit (siis kui selle 20 eurot maksin). Ja ma tean omast käest kui keeruline on sinna hambaarsti aega saada.

Igatahes. Hambaarst oli aja hädas ja kangutas mu hamba kallal… Kiskus seda närvi välja. Mul hakkab tuimestus nüüd üle minema ja hammas täiega valutab. Kuigi tegelikult vist ei peaks valutama, sest idee poolest ei tohiks enam seal närvi olla.

Ma pean üks kord veel hambaarsti juurde minema. Selle hamba tõttu üks kord veel, aga tulevikus pean kindlasti veel palju kordi käima. Ma väga loodan, et siis on hambaarstil parem tuju. Täna oli see assistent kuidagi rõõmsam ja vastutulelikum. (Võib-olla oma apsu pärast.)

Ma ei tohi süüa. Aga kõht on nüüdseks nii tühi.

Ma pole veel selle kella 5-se äratusega harjunud. Olen koguaeg nii uimane ja väsinud. Magan lõuna ajal. Püüan magada. Tegelikult on see umbes tund aega voodis pikali olemist. Pool ärkvel ja pool unes. Mõtlen ja unistan. Täna enne arsti juurde minemist ma viskasin 15 minutiks pikali ja siis nägin vist isegi und.

Ma ei pane äratust hilisemaks. Pigem püüan varem magama minna.

Rubriigid: Määratlemata. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>