Olen nõutu

Jah, saatke mulle pott või pann.

Aga tegelikult. Ma panin enda arvutile peale Windows 10-ne (enne oli Windows 7). Ja nüüd ei tunnista aruti minu telefoni ega kõvaketast. Info on, aga pole vahendit, mis suudaks seda lugeda või mulle töödeldavaks muuta.

Ma olen kuri.

Selle pärast mulle uuendused ei meeldigi. Ei meeldi, sest need ei tööta. Kui on tegu IT-asjandusega, siis on kindel, et mulle näitab see “errorit”.

Ja siis on mu arvuti ekraanil kiri, et kuidas te olete rahul uue windowsiga. Mõnitavad mind ve?

Esimene kord, kui arvuti errorisse jooksis, siis ma mõtlesin, et see ongi nende business plan, et paned uue windowsi peale, aga see lakkab töötamast. Aga sul on nii väga vaja infot kätte saada, et oled nõus maksma.

Kuna ma olen “vahel” “natuke” kannatamatu, siis ma ootasin natuke (kui arvuti errorit näitas) ja võtsin arvutil aku tagant ära. (Arvuti = sülearvuti). Poleks vist tohtinud.

Tahtsin arvepidamise korda teha. See hakkas ka soiku jääma nagu kõik siin. Aga enam ma seda teha ei saa.

Äkki siis tuleks hakata taani keelt õppima? Mis mul muud ikka teha on. Ilm on ka kole. Vihma sajab. Ma pean veel koeraga välja minema.

Jooksmine jäi ka soiku.

Lähen elan ennast kusagil välja.

Rubriigid: Määratlemata. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

3 kommentaari postitusele Olen nõutu

 1. äärelinna rohutirts kirjutab:

  Mina mässasin just ka selle Windowsi-värgiga. Ei tunnistanud niisamuti seda ega teist,kui vanast XP-st 8.1 tegin,nii et muudkui käisin poe vahet ja tõin jälle midagi uut juurde.Windows-10 teatas, et on nüüd installeerimiseks ready.Ei julge mitte proovidagi,et kas ikka on.Ootan, et mõni targem külla satuks.

  • Avatar minny minny kirjutab:

   Ma kasutasin vendade abi Windows 10-le üleminekul. See pidavat app-del põhinema ja kui selle installeerid, siis on seal mingid küsimused, millele tuleb vastata. Nt kas sa edastad/jagad oma printimise teavat Microsoftiga jne…

   Aga W10 on hea sees, et ta ise paneb kõik pildid kokku. Kõik pildikaustad koondab. Nt mul on venna vana arvuti ja ma avastasin palju venna pilte (millest ma enne teadlik polnud). :D Ja alguses oli harjumatu see, et “My Computer” asemel on nüüd “This PC”.

   Aga oma telefoni pole ma ikka veel arvutiga tuttavaks saanud. Tuleb veel mässata, aga ma andsin alla. Hetkel saab ka ilma. Telefonisse pilte veel mahub.

 2. Roland kirjutab:

  Ära mitte mingil juhul Windows 10 installi. See on turvaauke täis. Pidi väga hea tarkvara olema USA luuretöötajatele spioneerimiseks – seda IT-spetsialistid toonitavad ühes võtmes. Lolli peaga ka installisin selle ja kõik läks peesse. Aga lollidelt tulebki raha ära võtta. Nüüd sain 50€ eest vana windowsi tagasi, muidu ei saanud enam tööd teha.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>