Ohh, ma olen väsinud

Selline pisike asi nagu telefoninumbri vahetamine on suur töö. Pean tunnistama, et ega ma kõike ei jõudnudki täna teha.

Ma arvan, et siin Taani poole peal sain asjad enam-vähem jonksu. Mõnda kohta kirjutasin, seega pean ootama vastust, et kas nad said kirja kätte.

Eestis ei saanud ma oma numbrit vahetada eesti.ee lehel. Ma kulutasin oma tunni sinna, aga ei saanud hakkama. Kuid hea on see, et Rahvastikuregistris sain oma haridustaseme õigeks (lõpuks). :D Ma ei teagi, kas ma pean telefoninumbri vahetamiseks uuesti elukohateate avalduse saatma. Tundub kuidagi narr, aga sealt on mu number võetud. Aga mu vana number toimib ka mõndaaega vähemalt, seega jätan ma selle asja esialgu sinnapaika.

Nüüd meenus Eesti maksuamet. Ei tea, kas nad võtavad andmed otse või peaks sinna ka kiikama. Lisaks olen ma veel TTÜ vilistlane, äkki peaks seda ka kiikama (kusjuures ma olen koodid ära unustanud).

Vanaemale peaksin helistama ja oma uue numbri teatama. Äkki homme.

Õnneks taipasin RT-le kirjutada. Tal oli küll kiire, aga selle väikse asja märkis ära. Ega ma teda rohkem ei tülitanud.

Vendadele ja vanematele teatasin oma uue numbri. I-ga ma nagu ei suhtle. Ei teagi, kas talle ka teatada või mitte… Ma pean veel oma numbrid vanast telefonist uude kolima. Jälle üks päevatöö.

***

Aga lisaks oma andmete uuendamisega küsisin töövahendusfirmalt tööd ja laiendasin piirkonda, kus ma töötada saaksin. Äkki saan midagi.

Küsisin ametiühingust, kuidas ma saaksin taani hügieenitunnistuse (eesti oma on mul olemas…).

Kahes töökuulutuseportaalis uuendasin oma andmeid. Aga ei saatnud ühtegi kandideerimisavaldust. Kunagi teine kord. :D Kõike ka ei jõua ju.

***

Ma olen paberite alla mattumas. Nüüd tuleks kooli asjad välja otsida ja natuke koolitööd ka teha. :D

***

Ma olen oma päevaga rahul.

Ahjaa… Mu uuel telefonil polnud sõnumi helinat. Pidin veel seda otsima, aga sain hakkama. Aega läks, aga asja sai.

***

Kell on jälle miljon. Asjad kokku korjata, päevale joon alla tõmmata, koeraga välja ja siis magama. Homme jälle otsast peale. :D

Rubriigid: Määratlemata. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>