Siit ma tulen Eesti

Vahepeatuse teen Soomes, kohtun oma vendadega ja nende kallimatega ning peame maha isa sünnipäeva. Umbes nädala jagu olen Eestis, kavas on klassiga kohtuda. Lubasin minna ja taldikud viia (ühekordsed)… Seega väga põnevad, vaheldusrikkad ja suhtlemist täis päeavad on tulemas.

Homme lendan, aga ma pole veel asjugi pakkima hakanud. See pole üldsegi mitte minu-moodi. :D Tavaliselt olen varem ikka nimekirja teinud, mille kaasa pakin ja asjad on valmis otsitud. Isegi puhkuse päevadeks oleks plaan tehtud, aga nüüd… Mitte midagi.

Mul oli kool ja töö ning ma ei mõelnud üldse reisi peale. Tööl rääkisin ülemusega, et lähen puhkusele. Täna mainisin alles töökaaslastele, et lähen puhkusele. Noh, nad küsisid, kus ma homme töötan ja siis ma vastasin, et ma homme ei töötagi… See oli pärast viimast pausi ja siis hakkas jutt liikuma. Selle kahe tunni jooksul said kõigest pooled töökaaslased teada, et mind pole. :D Teised saavad homme teada, kui märkavad, et mind pole. Aga võib juhtuda, et nad ei märka.

Mõni oli õnnelik, et mind pole… Oh, ma võiksin lehekülgede viisi kirjutada sellest ülekohtust, mis nad mulle teevad. Aga… Ma ei taha kannataja olukorras olla. Ma parem vaatan asjale positiivse nurga alt. Ja alati, kui keegi mind halvustab on keegi teine, kes mind kaitseb (ilma, et ma paluks või abi küsiks või midagi). Seega… Tööl on asi tasakaalus.

See on nii huvitav. Ma olen vahel juba alla andmas ja meelt heitmas ja mõtleb, et ega asi ei parane, pole lootustki, aga siis järsku kuulen midagi positiivset (enda kohta). Nüüd on mul juba tekkinud usk ja lootus, et asi paraneb, läheba küll paremaks, isegi siis, kui näib, et lootust pole.

***

Paaril korral olen mõelnud, et kolleeg on minuga nii kenasti käitunud, et toon talle Eestist kommi ja ütlen paar head sõna, aga natukese aja pärast käitub see sama kolleeg minuga nii vastikult, et ma tühistan oma mõtted (temast). :D Ma vist peaksin hästi kiiresti inimestele häid asju ütlema. Enne, kui nad mind siunama jõuavad hakata. :D

Ma täitsa mõistan neid mehi, kes oma naistele midagi ilusat ei ütle. Ma olen tahtnud ka emale ilusti öelda ja vahel teda kallistada (me ei kallista ka mitte, sest ma olen kivist südamega). :D Aga silmapilk hiljem käitub ta nii vastikult ja teeb etteheiteid… Noh, mul läheb isu, midagi head öelda, ära. Ma tean, et positiivse tagasiside andmine on oluline, aga… Mul ei õnnestu see veel. Eks mul ole enesekindlusega probleeme. Kahtlen ja kõhklen palju, ma peaksin lihtsalt olema ja tegutsema/ütlema….Aga ma tegelen asjaga.

***

Jutt läks mujale… Tahtsin öelda, et reisi peale ei mõelnud, alles eile õhtul jõudis kohale, et varsti lennuki peale ja minekut. Ja oi, kuidas mu süda puperdas. Ei saanud magama jääda. Mingi paanika moodi asi ole… :D

Ei tea, kas täna öösel üldse magada saan.

***

Pesumasin vist varsti lõpetab mu tööriiete pesmise. Ma olen ju nii kõva mutt, et reisilt tagasi tulles pean õhtul veel kooli minema (päeva alustan kell 4:00 Eesti aja järgi ja lõpetan kell 22:00 Taani aja järgi (s.o 23:00 Eesti aja järgi)). Noh, kodus jõuan paar võikut hamba alla visata ja siis kooli ning järgmisel päeval kell 4:00 üles ja tööle. :D Seega tööriided tuleb puhtaks saada täna, et pärast reisi oleks need kohe võtta. :D Ma tean, natuke hull ja hindan end ja oma võimeid üle. Ma pole ju enam esimeses nooruses, aga saab näha. :D

***

Homseks tuleb autole parklakoht rentida või noh reisi ajaks lemmujaama. S mind ei vii, sest ma pole tema poeg, vaid tütar. Aga… Küll hakkama saan.

***

Nagu näha, siis reisipaanika kasvab. Püüan end siit arvutist välja sikutada ja asju pakkima hakata. Tuleb lihtsalt üks jalg teise ette panna ja küll liikuma hakkab, st mina hakkan liikuma.

***

Mõte on täitsa laiali, siis on vist aeg lõpetada ja asuda asja kallale.

***

Eesti, ma varsti tulen. :D Pea veel vastu mõned päevad ilma minuta. :D

Rubriigid: Määratlemata. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>