Natuke sai tehtud kah

Täna oli juba üsna tegus päev. Hommikut alustasin jooksmisega (1 h). Siis vaatasin netis ringi. Alustasin märkmete tegemist sellest taanikeelsest raamatust, mida ma lugesin.

Koeraga käisin metsas, kaks ringi (u 1h). Pärast seda niitsin muru. Elus esimest korda. Üsna ok oli, tulemus oli ka ok. Arvasin, et see on kergem, aga nüüd ma mõistan, miks poisid/mehed seda vingudes teevad. Noh, vinguvad ja lükkavad seda tegevust edasi (st homsesse) jne…

Pärast seda värvisin oma toa teise poole seina ära. Esimest korda seina värvimine rulliga. (S värvis esimese poole.) (Maja seina värsisin pintsliga.) Nüüd vaatan, et u 5 kohta vajaksid üle tegemist. Võib-olla homme vaatan/teen.

Nüüd oleks vaja veel natuke kirjutamise tööd teha ja äkki jõuaks veel õhtul ka koeraga välja. Siis oleks ülimega päev.

Vanaemale ei helistanud. Äkki siis homme.

Homme vist kohtun R.T-ga, jutt nagu jäi nii. Äkki peaks üle kirjutama?

***

Püüan edasi asjatada.

Rubriigid: Määratlemata. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Üks kommentaar postitusele Natuke sai tehtud kah

  1. Isildur kirjutab:

    muru niitmine on üks mõnusamaid tegevusi. Traktoriga muidugi. Võtad õlle või paar ja muudkui kulged. Saab mõelda ja isegi midagi välja mõelda.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>