Väsimus, tüdimus

Täna oli taas tööl üks selline päev, kus oli tugev soov koht üles öelda. Päev lõppes ok-lt, aga raske oli (vaimselt).

Lisaks kummitab mind ka üks inimene. Ta kirjutas, et kõige parem, kui me enam ei kirjutaks (omavahel). See ärritas mind. Ma teadsin, et ma ei saa magada, et pulss läheb väga üles jne… Igatahes… Kuulasin ma õhtul muusikat, enne magama jäämist, seega sain natuke magada.

Minu esimene raktsioon oli “F**** you”. Aga ma otsustasin, et ei reageeri üldse. Pärast mõtlesin, et saadan vaid nutva emootikoni, aga seda ka ei teinud… Ühesõnaga… Ma pole midagi kirjutanud. Kui ta soovib, et me ei kirjutaks, siis olgu nii. (Kuigi ma pole sellega üldse nõus ja pigem trotsist või kiuslikusest ei kirjuta). Ma blokeerisin ta ära. Näis, kui kauaks.

Egal temal polegi raskusi mitte-kirjutamisega. Ta vastab, kui ma kirjutan, aga ise ei kirjuta ta kunagi.

Eks see kõik ole minu peas kinni. Ma kujutan endale ette, et ta hullult tahaks mulle kirjutada, aga ei julge või nii… Ma mõtlen ka, et ta üks päev kahetseb, et mulle nii kirjutas ja avaldab soovi minuga jätkuvalt kirjutada. Soovib minust teada jne…

Vahel ma mõtlen, et äkki me pole üks-ühest aru saanud. Noh, mõlemad püüame üks-ühte hoida, kaitsta ja seega ei räägi asjadest nii nagu need on… Sellisel juhul tahaks temaga pikalt kohvitassi juures vestelda. Teemal “räägime meist”. :)

Igatahes… Ma siin kirun ennast, et jälle olen kiindunud (üli-tugevalt) “valesse” inimesse. Miks? Kuidas? Lõpuks jõudsin selleni, et “hoia oma elu lihtsana”. Seega… kui ta kirjutab, et parem, kui ma üldse ei kirjutaks oma vahel… Siis kõige lihtsam oleks, kui ma lihtsalt aktsepteeriksin seda. See on tema soov, seda ta tahab ja kõik. Ei mõtle, miks nii. Kas ikka on nii jne… Ei soovi ja jutul lõpp. Kui kunagi ümber mõtleb, siis “sorry, aga ma olen oma eluga edasi liikunud. Sinu rong on läinud.”

Minu elus on palju kordi olnud nii, et inimesed käituvad minuga halvasti. Nad on negatiivsed ja eemaetõukavad ja üleolevad jne… Kuid mingi aja möödudes nad taipavad, et nad ei saa ilma minuta, et ma olen oluline ja kasulik ja huvitav jne… Kui aeg on mööda läinud ja ma olen juba haiget saanud ja solvunud ja pettunud, siis enam ju tagasi ei pöördu… Seega ma püüan kramplikult olukorrast kinni hoida ja püüda avada nende silmi, et nad enne minu maha kandmist taipaksid, et tegelikult nad seda ei taha…

Keeruliseks läks?

Mul on inimesega hea, ma tunnen temaga mingit imelikku kontakti. Ma arvan, et temal ka ja ma arvan, et ta taipab seda, kuid hiljem. Seega ma püüan olla inimese jaoks olemas kuniks ta taipab seda… :D Rumal, eksole…

Elu on ju selline, et avanevad uksed ja sulguvad uksed… Tekib võimalusi ja kaob võimalusi. Kui sa ei taipa neist õige ajal haarata, siis on läinud. Siis lähevad need rongid ja neid taga halada pole mõttet. Mis läinud, see läinud. Tuleb ise edasi liikuda ja vaadata, mis jäänud. Mis võimalused on jäänud.

Seega…. Kõige mõistlikum oleks see inimene oma peast välja visata. Kui “parem oleks üldse mitte omavahel kirjutada”, siis nii ongi. Ja ei suhtle ka. Eks alguses raske on, aga ma olen ju varemgi nendest olukordadest läbi murdnud. Saan ka sellel korral hakkama.

***

Minu pea on risu täis ja emotsioonid on nullis.

Muidugi on see ka väsimusest. Olen märganud, et kui ma olen väsinud, siis muutun ma emotsionaalseks pommiks. Noh… masendavad mõtted tulevad ja kaob rõõm ja energia… Selline sügav pimedus on mu ümbes. Täiesti teine maailm.

Piisab ainult heast unest ja piisavast unest… Ja olen energiline ja positiivne. See konkreetne inimene jätab mind täiesti külmaks. Ma ei mõtle ta peale üldse ja ei tunne vajadust talle ka kirjutada.

See on täiesti uskumatu kuidas uni ikka inimesele (ehk mulle) mõjub.

***
Ma olen täna väga masendav ja mõtted on samas toonis. :D Tegelikult ma selline pole. Püüan end õhtuni venitada ja siis teki alla pugeda. :D

Kõik läheb hästi. Kõik on hästi. :)

Sain südamelt ära. Eks se jälle üks ulguv postitus ole, aga… See olen ju mina.

Rubriigid: Määratlemata. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>