Mina mina mina

6. Jun 2008

6. juuni 2008, reede, kell 10.19

Kategoorias: Uncategorized — villu @ 09:19

Hommik! :)

….eile käisin Seks ja linna vaatamas. ÜLIFABULOUS!!! :) …lihtsalt liiga hea! Mul olid mitmes kohas pisarad silmas. Ma nii ootan juba, et see tuleks DVD peale..ma NII ostan selle. Ausalt ka! Like BEST MOVIE EVER! :)

Tegelikult peaksin juba 2 minutit koolis olema, aga mul ei ole veel riideidki seljas. Ai ai. No ma kohe hakkan end liigutama.

Ma ei tea, mida edasi teha??? Miks on nii, et ma pean nii olulise otsuse tegema mingi paari nädala pärast juba?? Ai ai. Mul on küll tunne, et teistel on palju kergem. Ohh…ma ei tea. Mida teie arvate, mida teha? Ma tahaks reisida. See on nagu peaaegu ainuke asi, mille peale mõeldes süda jätab löögi vahele. Tahaks nii palju teha! …samas aga, peaks ju kooli minema ja õppima midagi. Ma ei saa igavesti niisama tolknema jääda. Gaad…someone HELP! ..ja ma tean, et igast asja ma õppima ka ei saa minna..

..enne olin mingi 100% kindel, et tantsimine on minu ala. Nüüd aga ei ole ma nii kindel selles. Üks õhtu me Sveaga rääkisime sellest. Näiteks eelmine aasta soovis tema üle kõige Lavakasse sisse saada, aga ta ei rääkinud sellest eriti kellelegi. Nüüd aga tahab koreograafiasse ja ta tahab seda maailmas kõige rohkem ja kui keegi küsib, siis alati ütleb. Mul on täpselt samamoodi koreograafiaga. Ma ei ole päris kindel, et ma sellega tahan tegeleda. Jah, mulle meeldib tantsida, aga kas must võiks saada koreograafi?? …gaad..ma ei tea. Ma lähen lihtsalt lolliks. Äkki ma lihtsalt arvan, et peaksin tegelema tantsuga edasi, kuna osa inimesi veits nagu ootavad seda vms. Samas ongi nii, et ma tahaks maailma näha ja mõelda veel selle üle. Ainuke halb asi on, et kui ma mingi aasta jätan vahele, siis next year on juba palju raskem sinna sisse saada. (nagu koreograafiasse)…samas aga äkki on mul siis uued ideed ja saan sellest kõigest rohkem aru. Veel enam…mõelge, kui ma otsustan siia jääda ja siis pärast jääb nagu kripeldama, et ei läinud kusagile. Selles suhtes, et elu on nagu elulühike. Kõik inimesed lähevad kooli selleks, et õppida mingi amet ja siis hiljem sellega leiba teenida. Kui ma mingi 30 olen, kas ma viitsiks siis enam kusagile reisima ja maailma avatsama minna. …äkki on mul siis mingi pere ka ja värki? Gaad…HELP! Ma ei tea..ma tõesti ei tea.

Siis on veel ka selline asi, et oletame, et ma läheks. Siis KUHU ja KUIDAS? Kas minna lapsehoidjaks? …või tööle mingiks ettekandjaks (ma vihkaks seda tööd)? või vabatahtlikuks? …või mis??? Või lihtsalt minna ja vaadata, mis saab? Ma tean, et varem või hiljem loksub kõik ise paika, aga siiski…eks kui ma midagi ei otsusta, siis kõik losubki paika. okok. Ei tõsiselt. What am i going to do with my life? Äkki läheks aastaks Inglismaale ja siis next year üritaks sinna Northern School of Contemporary Dance sisse saada?

…tegelt mulle meeldib vist rohkem arvutitega tegeleda..ausalt ka. Või õpetaja olla. Ma ei tea miks, aga mulle meeldiks. Äkki ma tahan hoopis stjuardess olla? Ma tahaks ka mingi keele ära õppida. Ma tean, ma peaks saksa keelt oskama, aga jahh… Ma keeltes nii halb. Prantsuse keelt võiks osata. Tokyosse tahaks minna. Seda tänu filmile Lost in Translation…kuigi mulle pilukad nii väga ei meeldi, aga siiski lahe oleks seda kõike näha, et kuidas seal midagi on. Veel enam, mis on mu eluunistus, tahaks New Yorki minna. Ma tean, paljud tahavad sinna minna. Siis näeksin ma tõelise friiklinna ära! ….ja Londonisse ja ….jne jne jne…gaad…

..äkki mulle sobiks töö, kus ma reisin ja kirjutan kuidas reis on vms…see oleks lahe, aga hui saangi niukest tööd. :) haah..

..ok..ma peaks vist pessu minema ja värki. Muuseas..ma tegin isegi selle kunstinäituse arvustuse vms ära.. Niiet GO MINA! :)

..ok..nuuks..täna tuleb juua…ja ma ei taha..hakkasin mõtlema, et kui nõmedad on hommikud…nagu ausalt ka. Nuuks…no vaatab.. ;)

Comments are closed.

Blogi.ee - Eesti esimene blogijate sotsiaalvõrgustik