Mina mina mina

6. Jun 2008

6. juuni 2008, reede, kell 20.09

Kategoorias: Uncategorized — villu @ 07:13

Täna on reede…ja teate, mis see tähendab? ;) …nooo…it’s drinking time! :) Rumm on juba valmis ostetud…uuu jee beibi.. ;)

..ei tegelt ka..kui ma täna poodi läksin, siis hakkasin mõtlema, et päris hea..selle asemel, et õppida, ma ostan rummi. Kusjuures selle rummileti juures seisin ma päris kaua..keeruline valik oli! ;)

Ma käisin täna pangas kah. Enivei..ja mulle sattus selline tädi, kes oli oli nagu üliperfect. Kui ma mees oleksin, siis oleksin mõelnud, et tema kutsuks välja. Küüned olid perfect ja istus korralikult, sirge seljaga ja oli sale jne.. Enivei..tundus selline, kes soovib elult palju. Et jah.

Isa nägin täna üle PIKA PIKA aja. Täitsa tore. Nii mõnus on vahel, kui ainult mina Kristjan ja issi kodus oleme. Teeme alati mingi joke’i ….ülifun on. Va. need hetked, kui ma orjama pean hakkama..aga praegu mul hea öelda, et ma pean õppima ja siis nad jätavad mu rahule.. :) haah..suckers! .. ;)

…tegelt täna ma õppisin ka ikka. Kunstiajaloos käisin ka. Õpetajaga passisime seal ikka suht palju pilte. Ma loodan, et midagi on meeles ka nüüd. Rembrandi enam-vähem peaks ära tundma. :) üldiselt kõige raskemad on need 11. klassi materjal. Seal on nii palju maale ja kõik on enam-vähem ühesugused ja nimed on ka keerulised. Niiet jah.. Ma loodan, et mul tuleb pigem rohkem mingi Picasso ja muud loomad..”Karje” võiks tulla..seda ma tean.. ;) Loodame, et kirikuid ei tule. Draamateater võib tulla..see vanasti oli, st. see ehitati saksateatriks. Kunstihoone võib ka tulla..see on see, kus see Kuku klubi on. Muidugi tol ajal nägi see hoopis teistsugune välja. Krediidipangahoone võib ka tulla..see on see, mis see seal Hollywoodi ja Draamateatri juures on…ok..savi..ma ei oska seletada..no kus see raamatupood on ja asjad…no savi.. Tutanhamon võib ka tulla.. :) ma isegi tunneks ta ära.. :)   Võiks ise valida oma 10 pilti…st. 20 pilti. ;)

Täitsa tore on kodus olla..muidugi peaks koristama…ma olen nagu elusiga! …kui see Perfect Housewife siia tuleks, siis ta teeks enesetapu. No aga ma ei suuda koristada..see liiga boooring tegevus.. No vaatab..ehk ma homme või kunagi teen seda.. ;)

…ema ütles, et ta tahab peale mu eksameid (no mitte veel järgmine nädal, vaid peale Rabarock’i nädalal) maale minna. Mul on nagu, et WhYYyyyyyyyyy???…nuuks… Seal ei ole ju mitte midagi teha..ja ausalt ka..ega ma ei viitsi midagi teha. Peale selle ei saa seal korralikult pesta…ja siis olen nagu mingi rasvarull seal..vuhhh!

Täna saame oma ülisuperfabulous sõpradega kokku!!! :) jeiiii! ;) POlegi kaua neid näinud…või tegelt..hmmm..olen ikka! :) Enivei..koos väljas ei ole kaua kaua käinud..niiet ..let’s hope it’s going to be fun! ;) ouu jee beibi! ;) Me Levikasse…2. korrust uurima.. niiet…watch out! ;)   Kui me seal…siis trust me…you will notice us! ;)

Mida ma selga panen??? ..ma tean, et ma tahan kontsi panna. Miks?..no sest mul tuli isu jälle..aga mul on tunne, et suht jahe on..et siis mida ma üles panen? ..hmm… ja muuseas…mis kontsad ma panen? …neid punaseid vist ei pane..kuigi üliperfect oleks..sest me suht istume seal ainult…ja nendega väga tantsida ei saa..no ma vaatan.. Muidu kui ma punaseid ei pane, siis mis seal ikka..lähevad mu vanad mustad. no eks ma mõtlen siin.. ;) ..ma tean, et Levika jaoks ei ole vaja end üles lüüa.. aga ..mul on lihtsalt veits selline tuju…mõnikord ei ole üldse siukest tuju…aga täna nats on…no vaatab.. ;)

…ooo…wink, wink… Karli teate?..eniveii..see kümnendik.. Igatahes…ma näen teda nagu igal pool. eile läksin sinna seks ja linna vaatama..(kui ma suht hot välja nägin..) siis ta tuli muga rääkima..ja kui ma tagasi koju tulin, siis nägin teda.. Ja täna läksin kooli ja sis jälle nägin teda..ja siis jälle rääkisime..no veel olen teda näinud..hmmm… ahjaa…ta ütles, et ta jälitab mind… uuuuu.. ;) mr. i’m so scared now.. ;)

ok…ma hakkan mõtlema, mida selga panna vms.. ;) (hui hakkangi.. ;) )

Comments are closed.

Blogi.ee - Eesti esimene blogijate sotsiaalvõrgustik