Mina mina mina

8. Jun 2008

8. juuni 2008, laupäev, kell 1.53

Kategoorias: Uncategorized — villu @ 12:53

Ou mai gaad kui eluimelik õhtu mul oli!!! Nagu liiga friiki! :)   ..aga heas mõttes vast ikka…enivei..

Käisime Sveaga jalutamas eks..hullult lahe oli..mingi sitaks kõndisime..ja julmalt kaua…käed olid niielu külmad pärast..(ülejäänud keha ka suht.).. Eniveii..hullult rääkisime kõigest ja paska…lahe …like old times.. :)

…igatahes…siis läksin koju ja …arvake ära, kes helistas…Karl.. eniveii..see on see Metsatöll vms….igatahes..ta mingi, et mis teed ja paska..et savi..et las ma tulen tema poole..(ta ikka mainis ka, et tal paar inimest veel..) noo..ja siis ma mõtlesin, et kuna mul oli nii kopp ees sellest kunstiajaloost..ja ma otsisin lihtsalt igast võimalusi, et selle õppimist edasi lükata..siis otsustasin korraks läbi astuda..eniveii.savi..

…oiii..ja keda ma seal näen… Svea venda…Eugenit….no see Katre vms…no selle Metsatölli piff oli ka seal..no me siis vaatasime telekat seal..like wao…suht tore vms… mei ei joonud..nemad olid alguses joonud, aga alko oli kõik otsa saanud..niiet niu niu…aga mul oli savi..ma nagunii ei pidanud jooma..sest ma korraks ainult pidin läbi hüppama…

…ooo..nüüd tuleb kõige parem osa!!!! OLETE VALMIS???? …. :) Ma nii õnnelik..aga samas natuke nagu dejavu…Kas te mäletate eelmisest laupäevast ühte prantsuse poissi….see hea suudleja..tuleb meelde? …igatahes.aaa..ta nimi on Iilian või Lilian…pekki..ma ei saanud aru.. faak..pohh… Igatahes ta saatis mulle sõnumi, et ta on nüüd tagasi ja et kas ma ka igatsesin teda vms…ja siis, et me võiks kokku saada esmaspäeval… Mul oli nagu et..oot..kes see on?… :) ..kõik kutid käisid silme eest läbi.. :) ..aga seda vaid sekundiks.. :) Nii lahe!!! :) ta mäletas mind…ja ta nagu pidas oma sõna..kuigi ta ei pidanud… nagu :) …tegelt ma ei tohiks nii häppi olla..ja ma ei olegi..veits mures ka… Sest see kõik on täpselt nagu Luisiga…mingi välismaa poiss…jne… ma tean küll..ta on täpselt selline nagu Luis, kes kohe mingi voodisse tahab ronida..gaad… ma ei jaksa tõrjuda teda…ohh jahhh… ma ei tea nüüd…vaatab…äkki meil ei olegi millestki rääkida.. hmmm.. Igatahes…nii lahe..tõesti fun. Vahelduseks keegi, kes ei ole munn. Nagu wao!…aga no samas…ärme tee ennatlikke järeldusi… ;)

…nii …edasi….siis me hängisime veel veits Karli pool ja siis läksime Eugeniga koju. Hea, et me samas kohas elame. Naljakas…nii palju Svea suguvõsaga koos.. ooo…Svea on teda treeninud.. ;) …mingi saatis mind ukseni kohe ja värki.. ohh jahh…Svea, su vend on naljakas! :)

…eniveii..imelik õhtu.. aga see pranstuse mees..hmm…nii imelik.. :) …vaatab mis saab…tegelt ma ei usu, et midagi saab..sest i don’t like to speak english so much…eesti keel palju normaalsem.  Igatahes..ma nüüd magama ..ja siis hommikul värske peaga hakkan õppima.. :) that’s my idea! ;)

…muuseas…päris Paulo Coelho on ju mingi 61 aastat vana..ma loodan, et see minu Coelho nii vana ei ole! parem oleks! …ma arvan, et ta on mingi 40 äkki?..või 50?..aga vaevalt vanem..  ..nüüd saite šoki! :) …ei, ma ei sebi teda… Ta lihtsalt on siin juba 6 nädalat olnud ja ei ole sõpra vms.. No ma mõtlen, et kui ma siin tema asemel oleks, siis ma tahaks küll, et keegi suhtleks minuga vms…niiet jahh… tegelt ta suht normaalne oli ka niiet jah.. :)

….ok..niipalju siis minu päevast…ma magama nüüd …  :)

..tore on olla kaine! :)

Comments are closed.

Blogi.ee - Eesti esimene blogijate sotsiaalvõrgustik