Mina mina mina

12. Aug 2008

Teisipäev, kell on 4.43

Kategoorias: Fakk, ma vihkan hommikuid! — villu @ 03:44

Väga lahe õhtu oli. :)

Üleüldse oli täna väga tegus ja lahe päev. HOmmikul ärkasin üles ja kohe läksin töö juurde, kus lõpetasin töölepingu. Edasi läksin korraks koju, siis käisin korra Vp’s võtmeid viimas. Minu üllatuseks oli Ropsu tööl, seega ajasime natuke juttu. Edasi läksin linna, kus sain Svea, Liisa ja Kerliga kokku. Käisime uues vägevas kohvikus (no meie jaoks oli esimene kord seal..) Josephine Cafe vms (pohh mis nimi..). Eniveii..hästi ilus ja hubane ja värki. Hästi mõnus oli seal. Sõime kooki ja jõime kohvi. Hullult arutasime seal igast asju jälle. Oehh….liiga mõnus! :)

….edasi läksin koju. Mul oli natuke paha olla. Ei tea millest, imelik. Siis chillisin vanaisaga. Mingi rääkis, mis ta Soomes tegi ja niisama. Millegipärast hakkas ta viina võtma..hmmm..imelik. Aaa…muuseas, see viin, mis me (st. KRISTJAN!) ära jõi…noo…seee vist pohh.. Tal oli mingi uus viin endaga kaasas. Muuseas..kas ei ole imelik üksi viina võtta?? …ma saan aru, kui ma ka oleks seal paar pitsi võtnud…aga nagu üksi! ..imelik.

….mõne aja pärast tuli siis Anni (Anna-Maria) külla. Avasime aga rummil korgi ja nii ta läks. Kuulasime head mussi ja küünlad põlesid. Romanika. Romantika. Arutlesime igast maailma probleemide üle…. (st. ma vist rääkisin liiga palju..or not.hmmm..who knows…). Eniveii…kui rumm tühi, siis hakkasime minema. Anni mingi sebib mingi kutiga (st. kutt üritab Annit sebida. ;) wink wink) Joonasega. Hästi niuke chill mees. Läksime ta mingi sõbra juurde. Mingi hullult inimesi oli nii väikeses kodus. Tal olid jumala lahedad sõbrad. Ühega sain eriti hästi läbi. Hästi tore poiss. Nime ma hui mäletangi, aga see pohh.. Õpetas mulle pokkerit ja värki. PS! :) Pokker is owsoM!!!!!! :) LIke for fucking real! :) ….ja MINA VÕITSIN!!!!!! :) Juhuuuu….. niiet mul on tunne, et HUI lähengi kooli..peaks kasiinosse minema.. ;) ..alustuseks võidaks nii palju raha, et Las Vegasesse saaks ja siis edasi areneks sealt.. ;) oh jahh… tore mäng.  Seal olid mingid tüdrukud, kes olid ka hästi toredad, aga nendega me eriti ei suhelnud. Ooo..siis veel arutasime igast asju… ja siis a’la kella 2 või 3 paiku läksime sinna Wismari haigla ette parki lendavattaldrikut mängima. :) Kella 4′ni igatahes mängisime. Väga fun! :) Mõnus..mmm.. :)  Tore oli.

…Edasi läksime koju. No sellel Anni kutil on mingi auto ka. Niiet juhuuu! :) Ei pidanudki taksoga minema ega midagi. Lucky me. :) Tõesti tore õhtu oli ja toredad inimesed. :)

Eilne päev oli ikka üle prahi! :)

Ok…tänast ma natuke kardan. Suht kiireks läheb. …aga siiski ma loodan (väga), et saan kunstipoisiga kokku. tegelt ka.

…ok..ma magama, hommikul arst ja paska.

Head ööd. :)

Comments are closed.

Blogi.ee - Eesti esimene blogijate sotsiaalvõrgustik