Mina mina mina

11. Nov 2008

Kunstipoiss….mmmm – Teisipäev, kell on 22.38

Kategoorias: hot piece of ass... — villu @ 10:38

..pool päeva mõtlesin ma Kunstipoisi peale.. ja üllatus-üllatus, kes msn’is oli. ..mingi kirjutasin talle midagi, aga ta ei vastanud. Just sel hetkel vaatasin neid igast youtube’i videoid..st. treilereid.. (näiteks Notebook ja muu siuke..) …suuht masendav oli.

…ja siis äkki, jumala lampi! ..tuli hull sõnum. A’la, et ta ei jõudnud vastata, et ta läks juba töölt ära vms… eniveii.. no ja ta tahtis neljapäev kokku saada.. (wao …i’m impressed). ..kahjuks see aga ei juhtu (loll viljandi!)…aga võib-olla siis nädalavahetusel. Ma muidugi ei maininud, et tegelt mul nagunii mingid plaanid juba.. aga vaatame.. (PS! kui me Suitsu sünnipäevale läheme, siis uskuge mind, seda ma juba ära ei jäta!)

Appi. Palju aega on möödas?? ..nagu me teame üksteist vist natuke alla aasta. Kõik on täpselt samamoodi nagu oli alguses Valdoga. täpselt sama moodi! ..üks hetk ma vihkan teda, järgmine hetk võib ta mu universumi kõige õnnelikumaks inimeseks teha! …ma ei tea mis värk on, aga jahh.. ma lihtsalt lähen hulluks! ei ei. Tema ajab mu hulluks!!! …kõik võiks olla palju lihtsam! …gaad.. te ei kujuta ette ka kui hea taga koos olla on! ..(samas on ta selline MUNN, et anna otsad!) …ma ei saa kohe.. oehh… ..ja inimesed ei saa aru. ..no sest ta on munn. ..või samas..ei ole ka juu.. ei ei.. on ikka! pekki. HELP!

…aga jahh. ma tõesti tahan teda näha! I just can’t stop thinking about him. Pekki, kui ma ainult teaks, mida ta tegelikult must arvab! …või mis meie vahel on! ..ta on öelnud küll igasugu kummalisi asju..aga ma ei tea, kas ma neid väga usun. raske ja keeruline.

…äkki ongi nii, et mulle lihtsalt meeldivad asjad, mida ma ei saa! …

..mulle meeldib, kuidas ta räägib. ei oska päris kirjeldada, kuidas ta räägib, aga hoopis teistmoodi. …pekki. ma lihtsalt ei saa! ..ta lihtsalt meeldib mulle.. meeletult!

..peaasi, et me seda ära ei rikuks!

Comments are closed.

Blogi.ee - Eesti esimene blogijate sotsiaalvõrgustik