Mina mina mina

28. Nov 2008

Tartu on nagu LIIGA cool! – Reede, kell on 4.50

Kategoorias: Fakk, ma vihkan hommikuid! — villu @ 04:51

Fakk. Hommik tuleb küll raske raske.

Käisime siis täna Illusioonis Hip-Hop tüdruku mingit seda tudengite tantsu asja vaatamas. ÜLILAHE OLI!!!! :D …Hip-Hop tüdruku tiim võitis! ..ja lõpuks ometi nägin kõik kolm Hip-Hop tüdrukut ära! :) laheeee….

…aaa..issver kui lahe koht see ikka oli. Ja nii normaalsed inimesed. Ja loomulikult.. SITAKS sai tantsida!!!! :D ..niisama kuskil tantsida on niiiii hea! …oehh..

..ja Kalli nägi lihtsalt suurepärane/fantastiline välja..(nagu alati!). It’s proud to hang with her! ;)   ..endal suuht siuke emavaala tunne…või selline tunne, et oled morsk. ..aga noo..pole hullu. :D   ..inimestel oli juttu kui palju. Aga ta tõesti nägi hea välja! Tal on nagu perfect kõht. no tegelt ka! ..tal on mingi nabapluus..aga see pluus oli mingi sitaks lahe! …mingi vanaema vana kleidi osa tegelt or something… ja teksad.. ja kontsakingad.. Juuksed olid hobusesabasse põimitud. (tumedad juuksed). punased punased huuled. Fakk, ta oli kuum kuum kuum! …tahaks tema olla! (..või tahaks tema stiilitunnet..ja ofcoorse..tema kehast ka ära ei ütleks..) …eiei..Scarletti keha meeldib rohkem.. aga Kalli stiilitunnet tahaks küll! :D

..teine pidu Tartus ja jällegi ei pidanud pettuma! …(oih..tegelt kolmas.)  ..seekord olin jälle jumala kaine. fakk. küll ma olen tubli! :)

…Kat, ma NII pean tulema Tartu!!! Tegelt ka!!! …ma lihtsalt ei suuda end kokku võtta ja tulla! …mul neljapäeviti alati mingi eriti pikad päevad or something.. hmm.. aga ma TULEN! ..ja veel see aasta!!! :D (ega sa see nv Tallinnas ole??)

Rahvatantsus suutsin varba ära lüüa. Väga hull. Kõndida on sitaks valus. (ime ime..kuidas ma küll tantsida siis täna sain?..i know.. i wonder myself too..) Parema jala väike varvas. Jumala sinine..või punane vms on. ja väga VÄGA VÄGA VÄGA valus! …kui homseks parem ei ole, siis lasen end isal traumapunkti viia! ..loodame, et tal tegelt midagi viga ei ole. (või et vähemalt saaks ruttu terveks).

..ok..ma lähen siis magama..muidu homme üldse ei saa üles!

Comments are closed.

Blogi.ee - Eesti esimene blogijate sotsiaalvõrgustik