Mina mina mina

6. Jan 2009

Olukorrast kodus. – Teisipäev, kell on 0.38

Kategoorias: nädalad...päevad...blablabla — villu @ 12:38

Juss on sisse kolinud. :) (praegu joob ta Oti ja Sandriga viina…or something..)

Rääkisin just ühe noore diibi tüübiga. (venna sõber..) Kunagi kui väikesed olime, siis mingi hullult mängime kolmekesi koos ja paska. Ta on nagu nii normaalne.. ma ei saa kohe. Igatahes, ta mingi ise tuli muga msn’is rääkima ja rääkis ja rääkis ja rääkis…hullult positiivne oli.

…mul on kahtlane tunne, et ta arvab, et ma olen mingi diip inimene..vms. Peale selle arvas ta, et ma olen mingi hull Beatle’s fänn. No nad meeldivad mulle jahh, aga mul tõesti ei ole oma lemmik biilit..või ei ole kõiki nende albumeid (well..if i’d be a rich girl…then i probably had them all..). Kahju kui ta peab pettuma, et ma ei olegi mingi eludiip.

…aga ei..ta on nagu ülinormaalne! ..and cute and smart! ;)

Kellega ma veel msn’is rääkisin.. well..autoga tüüpi mäletate? (Autotüüp). Eniveii..vahet ei ole.. nii armas, ta ikka tahab muga kokku saada.. well.. küll me saame… näiteks siis kui ma Viljandis ei pea enam olema.. ;) hehe.. ei tegelt.. he looks cute.. ;)

Oma nabanööri joonistuse raamisin ära. Palju cool’im tundub..kuigi oleks võinud sinise raami osta..aga ou well..

Kella tegin ka valmis (no kes teavad, need teavad..). See ei ole küll päris see, mida ma lootsin, aga ….hmm.. kui ikka väga pinda hakkab käima, siis võtan ta maha vms..

Toa koristasin ka enam-vähem ära. Tubli mina. PS! Mulle nii meeldib Ilusa-Tüdruku kingitud padi! Minu lemmikpadi!!! :D

Rahvatantsus käisin ka. Ma saan nii hästi nende inimestega seal läbi (kuigi kõigil on oma lapsed ja paska..kriipi!).. natuke friigid on, aga ou well.. eks ma ise ka üks suur friik! :D   …tants “Kalur ja meri” olen nüüdseks tantsinud 4 korda..ja nüüd juba peaaegu isegi saan aru, mis toimub! :) …ei, ma usun, et ma olen väga tubli olnud! .. (PS! Üks tüüp tõstab NII HÄSTI!!!) :)

aaa…ja teate.. laupäeval on neil ju mingi esinemine – ja arvake ära, kes ka esineb?? MINA! :D …liiga cool.. kuigi jahh…mul ei ole veel midagi eriti meeles! ..aa ps! kas kellelgi on musti kingi, millel on väike konts vms.. (aga nendega peaks nagu tantsida ka saama..) nr. 40!  …et teema on meil(st. neil, kes tellisid..)  nagu kõrts ..ja siis me nagu mereteemalisi tantse teeme seal or something.. fun. uu..meil on seljas must seelik (no mul on see minu trenniseelik), siis mustad võrksukad. (ps! kas kellelgi on neid?) ..siis mingi must pluus (mida mul ei ole!…või no see peab siuke kinky olema..no n. puhvvarrukad..vms.. aga noo..eks ma külastan mõnd kaltsukat vms.. kuigi ..äkki kellelgi leidub??) …no ja siis need kingad.. see vist on kõik.. lahe muidu! :D ..aga tantsud minu arust ei ole ülisuper coolid… ja ma väga ei ole exited, et selga panna mingi rõve pluus..ja kingad, mida mul ei ole..

voot.. aaa..ja nende inimestega seal saan sitaks hästi läbi. Kõik on elusõbralikud (va. mingid friigid, aga nendega ma nagu ei räägi ka.. no sest nad suht quiet..)! .. :D

(PS! Savid meeldivad mulle ikka rohkem! …või no vähemalt see, kuidas seal trenn oli/on..)

..ootan juba oma kardinaid! ok..uni on..

(ma jumala kardan kirjalikku eneseväljendust..siis seda Rapla tantsupäeva…) ..kui see sitt saab läbi, siis veidi kergem! ..ok..ma üritan mitte põdeda! (..muuseas..peale seda tulevad uued asjad, mille pärast põdeda!)

kriipi.

Comments are closed.

Blogi.ee - Eesti esimene blogijate sotsiaalvõrgustik