Mina mina mina

4. Mar 2009

mina modelliks? – Kolmapäev, kell on 0.21

Kategoorias: nädalad...päevad...blablabla — villu @ 12:21

Ma suutsin ennast kuidagi kogemata nihverada modelliks. Noo.. not a real one eks.. Eniveii.. no meil koolis oli mingi kuulutus, et otsitakse modelli.. no nagu joonistamiseks või nii.. ja siis Hip-hopTüdruk ja Contemporary Girl..vist midagi rääkisid seal.. et nooh, et nad tahavad sinna minna or something.. ja siis ma ka kohe, et ohh..ma tahan ka.. ja eniveii.. helistasin ja siis mingi mitu mitu mitu tundi hiljem helistas see naine tagasi (kuigi selleks hetkeks ma enam ei tahtnud seal olla..) ..Eniveii..ja siis homme saan selle naisega korra kokku. KRIIPI! ..ei tea kas ma üldse sobin?? ..mis mul seljas peab olema?? ..eniveii.. ma jumala kardan. Ma loodan, et ma ikka sobin. Suht lahe oleks. :)

..ja ma mõtlesin veel, et ma ei tohiks igast tobedaid asju karta. …või no karta ikka tohin, aga peaks igast uusi asju proovima. (ma ei räägi siin mingitest langevarjuhüpetest or something..) lihtsalt. No küll ma leian need asjad.. ja peaks kõik asjad korralikult ära ka tegema!

…reedel pean seal pedagoogika tunnis ettekande tegema. ma jumala kardan. Ma tean, et ma olen elusitt rahva ees rääkija. ohh..ma ei tea.. peab hetkes elama..ja küll ma homme/neljapäeval tegelen sellega.. oehhh.. soovide mulle edu!

Reedel sõidan siis Tallinna. otsustatud. No sest ma kuulsin, et mu plaadid saabusid! JEIIII! :D .. eniveii. ja kuna mu arvuti on suuht perses omadega, siis lähme (teoorias) vanaisaga sinna garantiikohta.. vms.. no vaatab. Peale selle.. ma peaks selle kaasaegse hingamise asja ära tegema.. äkki ma suudan end kuidagi kokku võtta! ..

…aa.. täna oli hea. Kaasaegse õpetaja mingi küsis, et kellel see tõlkimine tegemata on.. ja siis mingi osad seal tõstsid käed eks.. ja siis ta küsis, et aga mina? (no nagu ..et kas mul on ka tehtud?) .. suuht üllatus vist, et mul tehtud oli. :) ..nii hea tunne kui tehtud ikka.  äkki ma suudan sellist rada pikemalt pidada? .. loodame. ma ei hakka midagi lubama!

oo.. täna Ilus-TÜdruk ja Tilli-Tiina esinesid. no meil oli kultuuriteisipäev.. jees jees. :) ..eniveii.. lucky nemad. said tantsida koos kuumade näitlejatega.. urr urr urr.. ;) yeah baby!  okok. ei väga lahe oli see töö, kus nad olid. Hästi selline romantiline.. ja siuke cute cute cute. sitaks meeldis.. (no kuigi oli obviously kohti, mis ei olnud nii head.. no et seal liiga palju tegevus oli, aga samas.. who cares!) :) ..eniveii. väga cool.

ok..väga palju teksti.. ma tegin veel igast asju täna, aga aitab küll..

Comments are closed.

Blogi.ee - Eesti esimene blogijate sotsiaalvõrgustik