Mina mina mina

8. Mar 2009

Happy, excited and scared! :D – Pühapäev, kell on 20.32

Kategoorias: hot piece of ass... — villu @ 08:33

OU MAI GAAD!!!!!! TE NEVER EI USU MIND!!!!!!!! :D

..oehh.. ma olen sellest nüüd nii pikalt mõelnud. Reedel rääkisin ka Svea ja Liisaga. Sain neilt õnnistuse, mis oli väga tähtis mulle. Ja nüüdseks olen täiesti ära otsustanud. 

Ma sõidan Hollandisse! :D ..no kui ma ofcoorse piletid ostan ja värki. Eniveii.. basically siis oma Türgi-Mehele külla! Täiesti hull! Ise ka ei usu.  ..tegelikult, ma olen seda lihtsalt NII kaua edasi lükanud ja nüüd kui ta on siinsamas, siis lihtsalt seepärast mitte minna, et ma olen mingi pussy?! ..eiei. POle mõtet elada mingit igavat elu! ..isegi kui see on elusitt reis, siis on vähemalt, mida meenutada.. või no, vähemalt ei kahetse ma siis, et ma ei läinud. Ses suhtes, et kui ma Türgist lahkusin (mitu aastat tagasi), siis ma olin ju nii armunud! ..niiet who knows.. ;) okok! raudselt on tal oma pruut seal or something.. eino see on ka savi. Eino tegelt.. raudselt on nii, et ma tunnen, et seal väga ebamugavalt..olen mingi eriti vaikne.. keegi ei suhtle minuga.. ja niisama emotsen seal. 

ok..loodame, et nii ei lähe!

Me nagu rääkisime täna taga ja ta sõidab 3. mail tagasi. Niiet kuskil aprillis peaksin minema. Ta mingi rääkis, et ma ütleks, mis kuupäevadel ma olen seal, et ta mingi tahtis mingit plaani teha, et mis me iga päev teeme. ..ja siis esimesed 2 päeva pidime vist Amserdamis olema.. aga noo.. seda veel ei tea. Igatahes.. NII LAHE! I’m so excited! 

..aaa..ja vanaisaga rääkisin kah. (no, et see on mu sünnipäevakink nagu). :)  

..kuigi jahh, loomulikult ma tohutlt kardan! ..aga no, olge rahulikud. MIski ei ole kindel, kuni ma lennukis ei istu! vot. :)

..aga nii palju siis uudistest. 

aaa..ja next week tuleb hull. Eriti selle sünnipäeva koha pealt! ausalt ka! ..nagu meil on sitaks vaja teha enne.  neljapäeval tuleb Contemporary Girl vist meile ööseks, sest meil suuht muul ajal ei ole aega toiduga möllata.. niiet jahh.. vaatab..

Comments are closed.

Blogi.ee - Eesti esimene blogijate sotsiaalvõrgustik