Mina mina mina

8. May 2009

Back in life! – Reede, kell on 1.11

Kategoorias: nädalad...päevad...blablabla — villu @ 12:02

My baby computer is back! :D

Käisin täna Savide trennis. NII LAHE OLI!!!! :D Tõsiselt kohe! Mati tõstab ikka NII hästi! wao! oo.. ja seal oli mingi uus tüüp. Hästi pikk ja tantsib sitaks hästi! (no eks ta on kuskilt väga heast rühmast tulnud) Alguses, kui me koos pidime tantsima, siis ma mõtlesin küll, et eiei..see tüüp küll mind ei jaksa tõsta. ..ja siis tuli tõste. MIDA PEKKI! Mul olid faking tiivad! Ausalt ka! WAO! Savide mehed ikka oskavad tõsta! Ausalt ka!!! Nii lahe oli ikka! :) See tegi mu nii rõõmsaks! ..niiet ootan juba järgmist trenni. 

Halb asi on muidugi see, et need trennid hakkavad kõik neljapäeviti olema…seega.. faak. Niiet ma ei ole päris kindel, kuidas ma hakkama peaksin saama..

…natuke imelik oli ka, et Valdot ei olnud trennis. (ma näen teda koguaeg unes.)

ooo..veel juhtus see, et teel Tallinnasse läks meil buss ju katki. See oli küll “veidi” nõme. Mingi umbes 15 minutit ootasime, siis tuli mingi buss, kuhu mahtus peale a’la 5 inimest. Peale seda ütles bussijuht, et järgmine buss tuleb heal juhul poole tunni pärast ja sinna mahub ainult 4 inimest. MIDA?! ..eniveii.. mul tuli õnneks isa järgi.. aga vaesed ülejäänud inimesed. tegelt ka!

Homme lähen oma Teituri plaadile järele! .. :) jeii..

Kinno tahaks.. plazas on film “The Boat that rocked” ja Sõpruses film “Disko ja Tuumasõda”. Mõlemad on arvatavasti väga head, aga mul lihtsalt ei ole raha. … ma tõesti ei saa raha niisama kulutada! Miks on kinopiletid nii kallid?! ..ma ei saa lihtsalt! It sucks to be poor! 

Üleüldse…kuhu läheb mu raha koguaeg?! ..ma tean. – söögi peale. :(

Täna suutsin mingi tunnikese rahulikult kodus oma internetti ja arvutit nautida…kui tuli meeletu isu igast paska süüa! …no seda päris söömiseks ei saa nimetada.. pigem õgimiseks. Ma parem ei hakka teid traumeerima! ..millegipärast söön ma viimasel ajal ikka koguaeg. ÕUDNE! 

(täiega mina! hehe)

..aga noo.. ou well.. shit happens. 

..lohutab see, et vähemalt need Savide (suured musklis!) tüübid tõstsid mind kui udusulge! ;)

ok..aitab küll lobast.

Comments are closed.

Blogi.ee - Eesti esimene blogijate sotsiaalvõrgustik