Mina mina mina

23. Dec 2009

fuck jõulud.. võtame viina parem! – Kolmapäev, kell on 15.03

Kategoorias: nädalad...päevad...blablabla — villu @ 03:04

Nii hea tunne on Tallinnas olla. Ma ei ole küll palju teha jõudnud ja mingeid meeletusi samuti mitte, aga lihtsalt.. hea on olla.

Sel aastal mul mingeid jõule ei ole. Kas ma olen kurb? Vist mitte..kuigi veidi harjumatu. Aga ma pean mainima, et nii on palju lihtsam! Ma ei ole raisanud raha mitte ühegi totra asja peale. Ma ei ole kuidagi olnud mingisuguses sunnitud olukorras, kus tead, et pead kinki ostma või olema kuskil sellises kohas, kus pead olema, või teinud midagi mida ma ei tahaks teha. Pühpäeval oli mul väike jõuluõhtu sarnane asi Minu Perega. Väga tore oli. Tegime piparkooke ja.. you know.. igasugu põnevaid piparkooke! ;)

Nägin ära oma vanemate uued kodud. Isal on nagu parim place ever! Esiteks elab ta vanaisaga ühes toas..ja teiseks tema “koht” on väike madrats põrandal kapi kõrval. Ema arvas sellest, et kas tõesti kui sa oled mingi 42 (vms) ja magad madratsil.. nagu WTF?! Mina ise arvan, et see on päris lahe tegelikult. Esiteks on kogu meie pere koos (või nooh.. venna, isa, mina ja vanaisa) .. no ok.. mina nii väga mitte. Aga pigem siis venna, isa ja vanaisa. Teiseks? ..polegi vist midagi.. :) Ma tean, et vanaisale meeldib.. vanasti ei käinud eriti keegi tal külas, aga nüüd kõik elavad temaga. :) vanainimeste värk. :)

Emal käisin ka külas ja kuna ema nüüd kodus ei ole, siis elan mina seal rahulikult. Väga mõnus on olla, eriti kui arvestada seda, et mulle meeldib üksi olla. No vahepeal on seal mingid teised tüübid ka kodus..aga see mind eriti nagu ei sega.

Eile käis mul näiteks Quinny külas seal. Meil vist ei olnud eriti miskit teha.. ja siis mingi hetk otsustasime välja minna..  Quinny sõi mingit Räägu purksi. :) ..peale midagi hängisime Videoplanetisse, peale mida hängisime Rimis.. kus meil tuli idee, et võiks Quinnil juuksed mustaks värvida. Eniveii.. ja siis läksimegi koju tagasi ja värvisime ta mustaks. Tohutult lõbus oli! :D …väga lahe õhtu oli.

Õhtul nautisin veel ka digi-tv mõnusid. Tänu ühele musta peaga tüübile tuli mul meelde, et mul on temalt laenatud raamat ning ma mäletasin, et ta mulle tast palju oli rääkinud, siis leidsin filmi “Modigliani”. Tohutult kurb film, aga vot täpselt sellised ju mulle meeldivad. Ootan juba, et saaksin tagasi Viljandisse, et seda lugema hakata!  (otseloomulikult tahaksin seda põnevat musta peaga poissi näha!)

Muuseas..Quinny kutsus mind ju Kiisale. wow! Kes oleks seda osanud arvata? ..kahjuks ma sinna minna ei saa, kuigi väga tahaks. Saan hoopiski oma vanade klassikaaslastega kokku. :)

Täna peaks teoorias Svea mulle külla tulema. Kuna me just mingid rikkurid pole, siis paistab, et tuleb avada viinapudel ja mured sinna uputada. …ja hiljem ehk isegi Levikast läbi astuda.  Aga kes teab. Kui meil raha pole, siis ei tule sellest suurepärasest  plaanist midagi välja..

Tore oli blogida üle pika aja!

Comments are closed.

Blogi.ee - Eesti esimene blogijate sotsiaalvõrgustik