Mina mina mina

23. Dec 2010

jõudsin teisipäeval kell 5.30 vms – neljapäev, kell on 15.32

Kategoorias: nädalad...päevad...blablabla — villu @ 03:32

Kodus lõpuks ometi, kuigi ma oleksin võinud veel kauemaks ära jääda. Ma peaaegu oleksin Poola kauemakski jäänud, meil oli internet lahti ja ainult hiirekliki kaugusel oli “delete”, aga kuna ma arvasin, et äkki mul raha pole, siis otsustasin ikka koju tulla. kurat. iga kell läheks tagasi.

Eile sain Hipitüdrukuga kokku ja ohh.. igast asju ikka juhtus! Saime kell 15.00 kokku ja jalutasime natuke vanalinnas, kus juhtusime jutustama igasuguste inimestega..see selleks. Edasi kuskil 15.30 äkki sattusime Kuku Baari vms.. eniveis.. saime seal tasuta šampust (või noh..vahuveini) ja õlut ja kakaod ja kohvi ja.. igatahes.. väga põnevad jutuajamised olid seal. Edasi (juba natuke purjus olime..või vähemalt mina olin), läksime Von Krahli, jõin jõulujooki ja Hipitüdruk sõi suppi. edasi…edasi..edasi.. Juuksur.. vestlused tantsukunstist.. Levikas, Clazz…Woodstock.. igatahes kõik tüüpilised kohad sai ära käidud.. ja sitaks fun oli! :)

Tutvusin maailma kõige lahedama tüdrukuga! ..no tegelt Hipitüdruk teadis teda juba varem. Kutsume seda tüdrukut Kapten-Tüdruk, sest ta on kapten.. ja ma vist äkki lähen aastavahetuseks temaga laevale! Ta on mingi elanud Kongos 3 aastat.. tegelt on ta mingi usakas, aga räägib ideaalset eesti keelt.. perfect girl! :) Kutsus mingile elureisile ka..aga ma ei saa vist minna.. või noh, see on päris kindel, et ma ei saa minna.

Täna tahavad mu endised klassikaaslased kokku saada. Väga kummaline rahvas.. vaatame, aga jah..

..see alkoholism. jube.jube. Aga lahe on üle pika aja korralikult viina võtta! :)

ja muuseas.. bussiga ei ole üldse hull sõita! ju mulle vist siis bussid lihtsalt meeldivad!

…ja Poola host mul! APPI!!! KUIDAS SAAB KEEGI NII LAHE OLLA?!?!?!?

..naljakas, maailmas ikka on nii palju sitaks lahedaid inimesi!!! :) (ja omad sõbrad on ikka kõige paremad!)

Comments are closed.

Blogi.ee - Eesti esimene blogijate sotsiaalvõrgustik