Mina mina mina

11. Apr 2011

pisike reis – esmaspäev, kell on 21.26

Kategoorias: Itaalia — villu @ 09:25

Nonii back in reality! :)

Nädalavahetus siis:

Kuna meil Oliiviga oli suhteliselt igav ja tahtsime merd, siis leidsime kaardi pealt mingi järve (Castiglione del lago) ja otsustasime, et davaiks lähme sinna. Pakkisime siis laupäeva hommikul asjad (ehk me pidime köögist võimalikult palju toitu pihta panema ja kuna meil matte endal ei ole, ja meil on keelatud mattidega kuskile õue minema, siis pidime ka need salaja võtma) ja hakkasimegi minema. Raha meil eriti ei olnud, (eriti minul).

Enne minemist käisime ka turul ja me leidsime elupalju lahedaid asju! Isegi, et meil raha ei olnud, sain omale osta suvised sandaal/kingad (5 eurot). Nonii.. kui see tehtud saimegi minema hakata. Rongipilet oli 3.40 eurot. Rongijaamast hääletasime järve äärde, kus käisime ka ujumas. Elumõnus päev oli! Sittagi ei teinud.. ja nii hea oli! :)

Kui päike looja läks, leidsime mingid random tüübid (kõik eri maailma paikadest – Brasiiliast, Portugalist, Marokost…ja jumal teab, kust veel), kellega hängisime järvel (no teate küll.. mingi “tee”, mis viib järve keskele..). Ühel oli trumm ka, niiet saime tantsida, õlut juua ja noh.. igast muud fun stuff‘i. ;) Mingi hetk tahtsime wc’sse ja kuna seal lähedal oli mingi restoran, siis pätsasime sealt inimeste toidujäänused (a’la poolik pizza vms). See oli päris naljakas ja osa inimesi vaatas meid küll veidi kummaliselt, aga see selleks..

Ööseks oleks peaaegu jäänud nende tüüpide juurde, aga kuna üks neist oli väga kahtlane ja selline.. tüütu, siis otsustasime, et ei hakka sinna minema. Selle asemel magasime rannal (no pigem üks mees, kelle hoovis me algselt magada tahtsime, viis meid mingi maha jäetud kooli juurde, kus me siis magasime. Ei, me ei maganud siiski koolis sees, vaid kooli hoovis vms.. selline hästi pisikene maja oli.. ja noh, järv oli täpselt seal samas.), kus oli elukülm, suht õudne oli öösel ja eluniiske oli. No ei midagi hullu tegelikult, aga lihtsalt.. (harjunud ju hea eluga)

(meie ööbimiskoht. teisel pool on järv)

Järgmine päev ärkasime üles ja läksime kesklinna, sest seal pidavat olema mingi tulpide festival. Otsustasime, et ei viitsi enam kodutuelu nautida ja läksime kohvikusse, jõime teed ja sõime saiakest (ehk 2.50 eurot). Nii mõnus oli, see oli selline lahe kohvik ka.. ja nii hea muusika! Istusime tunde, Oliiv kirjutas oma esseed ja mina lugesin Tammsaare mingit raamatut, kus tal mingid novellid ja lühijutud on.

Tagasi läksime hoopis hääletades, sest me oleks pidanud rongi ootama mingi 3 tundi vms. Päris lõbus oli, aga tundub, et Oliiv ei ole hääletamisega eriti harjunud, niiet läksime siiski rongi peale (no mingi mees viis meid lähimasse rongijaama), kus istusime pool teed wc’s, sest meil polnud pileti jaoks raha, kuna otsustasime, et kulutame oma viimase raha kebabi peale.

Arezzos istusime siis oma kebabidega (vesi ja kebab = 4.40 eurot vist) maha Aurora lähedale ja sõime ja nautisime elu. Mingi hetk jalutas Zongleerija-lovergirl Federica ja noh..siis ta hängis meiega ja rääkis igasugu põnevaid jutte… ja õpetas mulle natuke tulekeerutamise algeid. :) (aga see ei ole eriti märkimisväärne, sest tõesti, seda oli väga vähe!) Ja noh siis.. läksimegi koju, tagasi oma villasse.

Tõsiselt lahe nädalavahetus oli. Oliiviga on hea reisida ja niisama hängida. Kujutate eks mind ette, aga tema on nüüd 100 korda hullem! Naljakas, me oleme nii erinevatest kohtades üle kasvanud ja täiesti erinevalt, aga meil on nii palju sarnasusi (mõttemaailm ja nii..). Ta on minu kõige parem sõber siin. :) (finally keegi, kes on “minu inimene”) :)

(no Wild-Lucy ja Maybelline on ka, aga Oliiviga oleme eriti lähedaseks saanud)

 

Comments are closed.

Blogi.ee - Eesti esimene blogijate sotsiaalvõrgustik