Ühistumuti päevaraamat

3 mai, 2017

Näidud ja tulekul üldkoosolek

Postitas kategoorias Määratlemata

Kirjutamisse on väike paus tekkinud, kuna tööl oli kiire ja õhtuks olin päris väsinud. Ikka veel olen.

Vahepeal oleme elektrinäitusid võtnud, mis möödus tavapäraselt. Näitude tabelit sirvides  nägin päris mitu korterit, kust pole ammu veenäitusid saanud. Rekord on üle 2 aasta (vanemat näitude tabelit mul polnud). Täna plaanisin õhtul ustele koputama minna, aga peale õhtusööki tuli suur rammestus peale ja ma ei läinud. Ei ole häbi ka.

Revisjonikomisjoni liige on meie dokumendid ülevaadanud ja tulemuse käsitsi paberile kirja pannud. Selle käsikirja trükkis kolleeg arvutisse ja saatis minule tõlkimisse. Meil on kakskeelne maja (lisaks üksikutele välismaallastele) ja kõik elanikele-omanikele mõeldud dokumendid kirjutame kahes keeles. Eks see topelttöö ole. Kuna nüüdseks on kõik paberid valmis, siis kirjutasime kahes keeles üldkoosoleku kutse ka. Hakkame seal aru andma eelmisel aastal tehtud tööst.

Peab pisut koosolekuks ettevalmistuma: meelde tuletama mis tehtud, välja printima fotod. Fotosid on alati hea näidata, siis kõigil kohe asi selgem ja see on tõendimaterjaliks ka. Palju on sellist tööd, mida elanik ei näegi, näiteks, suvel ventilatsioonikanalite taastamine ja puhastus, mis toimus pööningul. Ka pildina on palju parem näidata ventilatsioonikanali seisukorda. Ja kes mäletab, kuidas renoveeritud fassaadiosa enne välja nägi? Siit kohe ka vastus, miks just selles järjekorras fassadi taastame.

 

Kommenteerimine on kinni.

Vabandust, kommenteerimine on kinni.

  • Kuud