Väike sotsiaalne katse oma matemaatiliste ja analüüsi võimetega

Sa võid kiiresti kaotada raha spordiennustuses, kiiremini kui sa oodatagi oskad. See ei pane vist kedagi imestama? See on fakt, et 90% lõpetab pikemas plaanis negatiivse tulemusega. Iga 9 spordipanustaja jaoks 10-st on see ennustus tõene. Minu eesmärk saab siin blogis olema turvaliselt spordipanuste kasutamine, et olla see üks kümnest. Blogi lõin selleks, et motiveerida ennast rohkem arvet pidama oma tegemist osas. Alustan panustamist Tonybet spordiennustus keskkonnas. Muideks Tony, kes on selle ettevõtte taga, on leedukas. Seega naljaga pooleks öeldes, et vähemalt kui kaotan, siis mitte väga kaugele. Kes ei tea mis spordiennustamine täpsemalt on, siis soovitan lugeda wikipedia lehte sports betting.

Spordiennustus ei ole midagi, mida ma oleks enne proovinud. Olen küll kokku puutunud erinevate korvpalli ja jalgpalli liigadega. Peamiselt hakkan keskenduma NBA korvpalli liigale, mille tulemuste ennustamisel piirdun ida konverentsi meeskondade omavaheliste mööduvõttude ennustamisele. Ja täpsemalt üritan alguses rohkem selgust saada Texase kolmiku Spurs, Mavericks ja Houston omavahelistest mõõduvõttudest. Et asja ka enda jaoks huvitavamana hoida, siis teiseks kategooriaks valin Bundesliga spordiennustuse. Tegemist on siis Saksamaa jalgpalli kõrgliigaga. Mille puhul üritan keskenduda oma vanadele lemmikutele Bayernile, Bremenile ja Hamburgi meeskonnale. Kas oma lemmikmeeskondade suhtes panustamine on mõistlik tegu? Sellele annab aeg vastuse.

spordiennustus

spordiennustus blogi

Jääge ootama, uued postitused on tulemas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>