Mina mina mina

15. Oct 2010

PUHKUS!!! (puhkusest) – reede, kell on 16.36

Kategoorias: Itaalia — villu @ 03:36

Oi, missugune üllatus! Ma ei teadnudki, et ma eile blogisin! …ja mis kell ma koju jõudsin!? (ma olen suht luuleline.. nice)

JEEEEE!!! VAHEAEG!!!! Kõik sõidavad minema.. (osad on juba sõitnud) Päris kurb. (SAMAS.. NÄDAL ILMA USAKATETA!!!! JUHUUUU!!!) okok.. tegelt.. kurb hakkab. (not!)

Eile käisime väljas (nagu ikka meie lemmikkohas Auroras! fakk, kuidas mulle see koht meeldib!) ja nii lahe oli! Sitaks sai veini joodud, aga tõsiselt lahe õhtu oli! Midagi meeletut ei juhtunud, aga lihtsalt lahe oli! Tänaseks kutsuti mingile peole mingi tüübi juures.. niiet arvatavasti lähme sinna..  hope it’s fun!

Ma olen päris excited praegu reisimise mõttest. Kes veel ei tea, siis pühapäeva või esmaspäeval või millal iganes sõidan Rooma, kus olen natuke ja siis Nice’i (asub Prantsusmaal. niiet lähen Sveale külla ja reedel tuleb Kerli, niiet näen oma tüdrukuid)!!! :) Niiet chill.. ma kavatsen sitaks veini juua ja sitaks magada. Ja niisama elu nautida!

Talvevaheajaks on mul plaanis minna Maltale Anna-Mariale külla, siis sealt Kerlile Ungarisse külla ja siis koju tulla. Mu emapoolsel vanaisal pidi suur juubel olema.. (70 või 80.. ma ei teagi täpselt). Eniveis.. sinna tahan kindasti minna!! free food & free alcohol!! Pask on see, et kui ma Eestisse tulen, siis teil nii külm. Ma tõsiselt suren külma kätte ja mul ei ole üldse sooje riideid eriti.. no ok.. ma peaks tegelt laskma kellelgi saata omale..sest siin on ka juba päris jahe..

Ja jaanuaris enne kui ma tagasi Arezzo’sse sõidan…well Hipitüdruk tuleb mulle külla.. ehk siis me sõidame Barcelonasse (või noh plaanime vähemalt) ja oleme seal natuke aega ja siis sõidame minu juurde.. :) juhuu

Inimesed, miks te ei külasta mind!!! Tulge mulle külla!! Te ei kujuta never ever ette kui ilus siin on! Ausalt ka! Täpselt nagu piltide peal.. isegi ilusam!

..ja muuseas. Enne siia tulekut olin päris halval arvamusel usakatest. Või noh..mitte halval, aga noh.. ei noh.. ega ma midagi head ka neist ei arvanud. AGA tõesti.. nad on täpselt samasugused nagu ükskõik mis muud inimesed. Ma täitsa hakkan neid igatsema (no mitte kõiki).

Comments are closed.

Blogi.ee - Eesti esimene blogijate sotsiaalvõrgustik